top of page
A002_C026_01015U.0000441.jpg

Masque Visage de Luxe

24 ayar saf alt─▒nla formülüze etti─čimiz ya┼članma kar┼č─▒t─▒ Lüks Yüz Maskesi, sizin Pazar ritüelinizolacak.

Alt─▒n Par─▒lt─▒

Masque Visage de Luxe

24 ayar saf alt─▒nla formülüze etti─čimiz ya┼članma kar┼č─▒t─▒ Lüks Yüz Maskesi, sizin Pazar ritüeliniz
olacak.
Ôrixir Lüks Yüz Maskesi, cildin ya┼članmas─▒na kar┼č─▒ mücadelede, do─čan─▒n size sundu─ču en iyi birle┼čenler ile devrim niteli─činde bir bulu┼čtur.
Öncelikle, Papatya, Mavi Kaside otu ve biberiye özü, cildi ar─▒nd─▒r─▒r, a┼č─▒r─▒ sebumu yok eder ve cilt alt─▒ndaki do─čal olmayan tüm maddeleri ortadan kald─▒r─▒r.
Meyan kökü özünün hafifletici etkisi ve allantoinin hücre yenileyici etkisi sayesinde ten rengini ayd─▒nlat─▒r ve lekeleri yok eder.
Son olarak, salyangoz salg─▒s─▒ özü, Centella Asiatica ve Japon Knotweed'in etkisi sayesinde cilt yenilenir, gençle┼čir ve s─▒k─▒la┼č─▒r.
Antioksidan ve ar─▒nd─▒r─▒c─▒ aktif bile┼čenleri sayesinde Lüks Yüz Maskesi, ölü cildi ortadan kald─▒r─▒r ve cildiniz yeniler.

Do─čal g├╝zellik
Alt─▒n Par─▒lt─▒
Salyangoz

Crème Nourrissante et Régénérante

Salyangoz özü, içerdi─či yüksek protein oran─▒ sebebiyle 1980’li y─▒llarda g─▒da sektöründe yer almaya ba┼člam─▒┼čt─▒r.


Güney Amerika’da kurulan salyangoz çiftliklerinde
salyangoz toplayan çiftçilerin pürüzsüz elleri, ciltlerindeki yaralar─▒n h─▒zl─▒, enfeksiyon kapmadan ve kusursuz bir ┼čekilde iyile┼čmesi, bilim insanlar─▒n─▒n dikkatini çekmi┼č.


Salyangoz özünün faydalar─▒ ara┼čt─▒r─▒ld─▒─č─▒nda, salyangoz özünün yüksek miktarda allantonin, kolajen, elastin, glikolik asit ve do─čal antibiyotikler gibi cilt için yararl─▒ içerikleri bar─▒nd─▒rd─▒─č─▒ anla┼č─▒lm─▒┼č.

Face Hand ile Kad─▒n

Faydalar─▒

Salyangozlar, besinlerinden elde ettikleri kireçta┼č─▒ ve vücutlar─▒nda bulunan do─čal Allantoin sayesinde kendi dokular─▒n─▒ ve kabuklar─▒n─▒ çok h─▒zl─▒ tedavi etme özelli─čine sahiptirler.


Yeti┼čkin bir kara salyangozu (Helix Aspersa Müller) kabu─čunda olu┼čabilecek 2-3 mm’lik bir çatla─č─▒, üç ile yedi gün aras─▒nda tedavi edebilme yetene─čine sahiptir.


Sürünerek hareket eden bu canl─▒lar─▒n sürekli olarak sümüksü yap─▒lar─▒n─▒ korumas─▒na da Allantoin su tutma özelli─či ile yard─▒mc─▒ olur. Bu ┼čekilde organizmalar─▒ndan fazla miktarda su kayb─▒ önlenmi┼č olur.


Ôrixir Lüks Maske, bu bile┼čenleri bir araya getirerek, size cildinizdeki tüm y─▒pranmalar─▒n çok h─▒zl─▒ ┼čekilde tedavi olmas─▒ imkan─▒n─▒ sunuyor.

Alt─▒n Par─▒lt─▒

Nas─▒l Kullan─▒l─▒r?

-Ôrixir Nettoyant Visage à base d’oxygène ile temizlenmi┼č cilde haftada bir veya iki kez, göz çevresinden kaç─▒narak yüzünüzün her yerine e┼čit bir ┼čekilde uygulay─▒n.


-En az 10 dakika bekletin ve ─▒l─▒k suyla durulay─▒n.
 

-Maskenin güçlü temizleyici etkisinden dolay─▒ cilt kurulu─čunu önlemek için, uygulamadan sonra yüzünüze Ôrixir nemlendirici uygulaman─▒z─▒ tavsiye ediyoruz.


-Ôrixir Lüks Yüz Maskesi tüm cilt tipleri ve lekelere yatk─▒n ciltler için önerilir.

Masque Visage de Luxe4.jpg
Alt─▒n Par─▒lt─▒

Sonuçlar─▒

Masque Visage de Luxe2.jpg

-Lüks Yüz Maskesinin ilk etkileri, saf bir cilt dokusu ve ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ bir ten rengi sa─člar.
 

-Deri alt─▒nda biriken tüm kir ve a─č─▒r metalleri temizler, cildi an─▒nda ar─▒nd─▒r─▒r.
 

-Fazla sebumu emer, kirleri ortadan kald─▒r─▒r, gözenekleri açar.
 

-Y─▒pranm─▒┼č ve matla┼čm─▒┼č ciltlerin kusurlar─▒n─▒ azalt─▒r, cildi kurutmadan kal─▒c─▒ bir berrakl─▒k sa─člar.
 

-Peptidler gibi aktif maddeler bak─▒m─▒ndan zengindir, cildi derinlemesine temizler, bakterileri ve di─čer yabanc─▒ maddeleri yok eder.
 

-K─▒zar─▒kl─▒k ve mikro yaralar─▒n iyile┼čmesini desteklerken, epidermiste do─čal bir koruyucu bariyer olu┼čturur.
 

-─░nce çizgi ve k─▒r─▒┼č─▒kl─▒klar─▒n azalmas─▒yla s─▒k─▒la┼čma etkileri fark edilir.

Do─čal g├╝zellik
Alt─▒n Par─▒lt─▒

Aktif Bile┼čenler

Acid.png

24 ayar alt─▒n
Salyangoz salg─▒s─▒ özü
Centella Asiatica
Japon Knotweed
Mavi Kaside otu
Papatya
Licorice extract
Biberiye özü
Allantoin

Katalo─ču indir

24 Ayar Saf Alt─▒n

Alt─▒n─▒n cildi iyile┼čtirdi─či, güçlendirdi─či, cilde tazeli─čini geri kazand─▒rd─▒─č─▒, vücudun iyile┼čmeye ve yenilenmeye verdi─či tepkiyi art─▒rd─▒─č─▒ gerçe─či, 5000 y─▒l öncesine kadar dayan─▒yor.

•Bazal hücreleri aktive eden alt─▒n cildin yenilenme h─▒z─▒n─▒ art─▒rarak ince k─▒r─▒┼č─▒kl─▒klar, çizgiler, izler gibi cilt dokusunu bozan detaylar─▒n giderilmesini destekler.

•Alt─▒n, melanin üretimini dengeleyerek cilt tonundaki e┼čitsizli─či giderir.

•Ciltteki hücreleri, sinirleri ve damarlar─▒ uyaran alt─▒n, kan dola┼č─▒m─▒n─▒ h─▒zland─▒rarak daha sa─čl─▒kl─▒, kaliteli ve parlak bir cilde sahip olman─▒z─▒ sa─člar.

•Alt─▒n ayn─▒ zamanda güçlü bir antioksidan. UV ─▒┼č─▒nlar─▒, kirlilik gibi çevresel etkenlerden dolay─▒ ortaya ç─▒kan ve cilde zarar veren serbest radikallere kar┼č─▒ cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi korur.

•Belli bir ya┼čtan sonra ciltteki kolajen ve elastin üretim h─▒z─▒ azald─▒─č─▒ için sarkmalar ve k─▒r─▒┼č─▒kl─▒klar daha kolay ortaya ç─▒k─▒yor. Alt─▒n, ciltteki bu yap─▒ta┼člar─▒n─▒n parçalanmas─▒n─▒ azaltarak ya┼članma belirtilerinin olu┼čumunu geciktirir.

•Alt─▒nda bulunan iyonlar hücrelerin metabolik faaliyetlerini h─▒zland─▒rarak cildi canland─▒r─▒yor ve cilt yüzeyinin yumu┼čamas─▒n─▒ sa─člar.

•Hücre aktivitelerini tetikleyip kan dola┼č─▒m─▒n─▒ h─▒zland─▒ran ve hücrelere daha çok oksijen gitmesini sa─člayan alt─▒n, böylece inflamasyonun da ciltten at─▒lmas─▒n─▒ sa─člar. 

•Anti bakteriyel özelli─če de sahip olan bu element cilt dokusunun düzelmesine, aknelerin giderilmesine ve genel olarak daha sa─čl─▒kl─▒ bir cilde sahip olman─▒za yard─▒mc─▒ olur.
(Daha birçok mucizevi özelli─če sahip olan 24 ayar saf alt─▒n hakk─▒nda detayl─▒ bilgi için «Alt─▒n ve Mucizeleri» katalo─čumuza göz ataman─▒z─▒ öneriyoruz.)

22b45f705af5969892d82fc0ad33bfef.jpg
Salyangoz

Salyangoz Salg─▒s─▒ Özü

Salyangoz özü, içerdi─či yüksek protein oran─▒ sebebiyle 1980’li y─▒llarda g─▒da sektöründe yer almaya ba┼člam─▒┼č.
Güney Amerika’da kurulan salyangoz çiftliklerinde salyangoz toplayan çiftçilerin pürüzsüz elleri, ciltlerindeki yaralar─▒n h─▒zl─▒, enfeksiyon kapmadan ve kusursuz bir ┼čekilde iyile┼čmesi, bilim insanlar─▒n─▒n dikkatini çekmi┼č.
Salyangoz özünün faydalar─▒ ara┼čt─▒r─▒ld─▒─č─▒nda, salyangoz özünün yüksek miktarda allantonin, kolajen, elastin, glikolik asit ve do─čal antibiyotikler gibi cilt için yararl─▒ içerikleri bar─▒nd─▒rd─▒─č─▒ anla┼č─▒lm─▒┼č.

•Yara izlerinin tedavisine ve hafiflemesine destek olur.
•Sivilce olu┼čumunu engelleyerek koruyucu destek sunar.
•Sivilce lekeleri ve güne┼č lekelerini yok eder.
•Yan─▒k tedavisi ve yan─▒k izi gibi cilt problemlerine kar┼č─▒ etkilidir.
•Ya┼članma belirtilerini geciktirmek, salyangoz özünün en güçlü ve bilinen
özelliklerinden.
•Cildi s─▒k─▒la┼čt─▒r─▒r ve elastikiyet kazand─▒r─▒r.
•Hücre yenileme özelli─či sayesinde cilt çatlaklar─▒n─▒ yok etmede yard─▒mc─▒ olur.
•Göz çevresi, boyun bölgesi ve vücut k─▒r─▒┼č─▒kl─▒klar─▒n─▒n giderilmesinde etkilidir.

Centella Asiatica

Di─čer ad─▒yla Gotu Kola’n─▒n anavatan─▒ Endonezya, Çin, Hindistan ve Güneydo─ču Asya. Batakl─▒k sular─▒n─▒n içerisinde yeti┼čmesine ra─čmen, zarif yuvarlak yapraklar─▒ ile etraf─▒na ┼čifal─▒ bir güzellik saçan bu özel bitki, ─░ngiltere’de saks─▒ güzeli olarak da biliniyor. Yakla┼č─▒k 3000 y─▒ld─▒r t─▒bbi amaçlarla kullan─▒l─▒yor ve ömrü uzatan bir bitki oldu─čuna inan─▒lmas─▒, Hint kültüründe gençlik p─▒nar─▒ olarak adland─▒r─▒lmas─▒na neden olmu┼čtur. Bu nedenle Hint Ayurvedik t─▒bb─▒nda ba┼č kö┼čeyi kapt─▒─č─▒n─▒ söyleyebiliriz.


Zengin bir amino asit, flavonoid, fitosterol ve ya─č asidi kayna─č─▒ olan bu özel bitkinin en önemli özellikleri, yara, sivilce ve lekelerin iyile┼čmesine yard─▒mc─▒ olmas─▒. Gotu kola, bu gibi sorunlarla mücadele eden bir ciltte söz konusu bölgedeki kan ak─▒┼č─▒n─▒ art─▒rarak kan dola┼č─▒m─▒n─▒ h─▒zland─▒r─▒yor. Bu sayede oksijenasyonu artan cilt hem yenileniyor hem de güçleniyor.

ÔÇő

•─░çeri─čindeki amino asitler, ya─č asitleri, beta karoten ve fitokimyasallar─▒n kombinasyonu, cilt lekesi, sivilce izi, yan─▒k ve yara tedavisinde iyile┼čme süresini h─▒zland─▒r─▒yor.
•Cildin sorunlu bölgesindeki antioksidanlar─▒ art─▒rarak cildi güçlendiriyor.
•Kan dola┼č─▒m─▒n─▒ h─▒zland─▒rarak cildin elastikiyetini korumas─▒na yard─▒mc─▒ oluyor.
•Kolajen lifleri ve elastin olu┼čturabilme özelli─či sayesinde cilt ya┼članmas─▒n─▒ geciktiriyor, k─▒r─▒┼č─▒kl─▒k ve çatlaklar─▒n azalmas─▒na yard─▒mc─▒ oluyor, saç ve t─▒rnaklar─▒n güçlenmesine destek oluyor.
•Cilt k─▒zar─▒kl─▒klar─▒ ve kurulu─čun giderilmesine katk─▒da bulunuyor.
•Cildin epidermal bariyer fonksiyonunu geli┼čtiriyor.
•Cilt tahri┼člerinin giderilmesine yard─▒mc─▒ oluyor.

Centella Asiatica.jpg
Japon Knotweed.jpg

Japon Knotweed

Bilimsel ad─▒yla Polygonum Cuspidatum, Japon ve Çin’e özgü olan
bu bitki, ─░ngiltere’ye bahçe süs bitkisi olarak kullan─▒lmak üzere
getirilmi┼čtir. Di─čer bitkilerin geli┼čimini olumsuz yönde
etkilemesinden dolay─▒ bahçeciler taraf─▒ndan çok sevilmezken;
bitki uzmanlar─▒nca bu yay─▒lmac─▒ özelli─či, bitkinin
içerdi─či resveratrol, emodin gibi etken maddelerden ötürü olumlu
bir özellik olarak görülmektedir . Bir antioksidan olarak
resveratrol, serbest radikallerin hücrelerinize yol açt─▒─č─▒ zararlar─▒n
büyük oranda engeller.
•Resveratrol, kötü kolesterol LDL dü┼čürücü etkiye sahiptir.
•Ya┼članmay─▒ yava┼člat─▒r.
•Kanser ile sava┼č─▒r.

Mavi Kaside Otu

Kaside bitkisi, bilhassa geleneksel Çin t─▒bb─▒ içerisinde iyile┼čme maçl─▒ olarak uzun y─▒llard─▒r kullan─▒lan t─▒bbi bitkilerden biridir.
Temel olarak nane ailesinden olan bu bitkinin rengi maviden pembeye kadar de─či┼čiklik gösterebiliyor.
Mavi kaside otu, antioksidanlar da dahil olmak üzere, antiinflamatuar etkilere sahip olan ve hücrelerinizi serbest radikal ad─▒ verilen moleküllerin neden oldu─ču hasarlardan koruyan bir dizi faydal─▒ do─čal bile┼či─či içerir.

Licorice Extract.jpg

Licorice Extract

(Meyan Kökü Özü)

Bilimsel ad─▒ Glycyrrhiza Glabra’d─▒r ve anavatan─▒ Çin ve Rusya olarak bilinir. Meyan bitkisi yüzy─▒llard─▒r insanlar taraf─▒ndan alternatif t─▒p alan─▒nda kullan─▒lmaktad─▒r.
Ciltteki ton farkl─▒l─▒klar─▒n─▒n sebeplerinden olan tirozinaz enzimi üretiminin en aza indirilmesine katk─▒ sa─člar. Melanin (pigment) üretimi metabolizmam─▒zda oldukça karma┼č─▒k bir süreçtir. Ancak sürecin temelinde tirozinaz olarak adland─▒r─▒lan bir enzim bulunmaktad─▒r. Meyan kökü özü, tirozinaz üretiminin azalmas─▒na yard─▒mc─▒ olarak, ciltteki koyu leke olu┼čumunun engellenmesine katk─▒ sa─člamaktad─▒r.
Meyan kökü özü, a┼č─▒r─▒ pigmentin engellenmesine yard─▒mc─▒ olur. Ciltteki mevcut melaninin azalt─▒lmas─▒na yard─▒mc─▒ olan aktif bile┼čiklerden liquiritin ihtiva eder. Bu sayede yeni leke olu┼čumunu engellemesinin yan─▒ s─▒ra; halihaz─▒rda bulunan cilt lekelerinin de giderilmesine katk─▒ sa─člar.
Meyan kökü özü, güçlü bir antioksidan görevi görür. Di─čer pek çok bitki bazl─▒ ekstraktlar gibi meyan kökü özü de güçlü antioksidan etkiye sahip flavanoidler içermektedir. Meyan kökü özü ya┼članma ve leke gibi etkilere sebep olan reaktif oksijen türlerinin azalt─▒lmas─▒na katk─▒ sa─člar.
Meyan kökü özü anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Meyan kökü özünde Licochalcone A ad─▒ verilen bir molekül bulunur. Bu molekül cilt inflamasyonlar─▒n─▒n engellemesine kats─▒ sa─člamas─▒n─▒n yan─▒nda; ciltteki ya─č üretimini kontrol eden etkiye de sahip bir bile┼čendir.
Meyan kökü özü ciltteki ya─č üretimini kontrol etmeye yard─▒mc─▒ olur.

Biberiye Özü

Güne┼čli Akdeniz k─▒y─▒lar─▒na özgü olan biberiye Ball─▒babagiller familyas─▒n─▒n hep ye┼čil kalan bir üyesidir. Cins ismi Rosmarinus, Latince’de “denizden”
anlam─▒na gelir ve bitkinin k─▒y─▒ ┼čeridi habitat─▒na ve soluk okyanus mavisi narin damlams─▒ çiçeklerine at─▒fta bulunur.
Yüksek miktarda A vitamini ve C vitamini yan─▒nda B6 vitamini (piridoksin), B1 vitamini (tiamin) ve B9 vitamini (Folat) içerir. Magnezyum, kalsiyum, bak─▒r, manganez ve demir minerallerini bar─▒nd─▒r─▒r.
Vitamin ve minerallerle dolu bu antioksidan bitki, cilt kalitesini iyile┼čtirmede, parlakl─▒─č─▒n─▒ art─▒rmada ve leke tedavisinde oldukça etkilidir.
Ya┼članma kar┼č─▒t─▒d─▒r.
Cilt lekeleri ile sava┼č─▒r.
Cildi yat─▒┼čt─▒r─▒r ve yeniler.
Cildi s─▒k─▒la┼čt─▒r─▒r.
Antiseptik ve antimikrobiyal özellikleri nedeniyle akneye, dermatite ve
egzamaya kar┼č─▒ etkilidir.
Cilt kurulu─čuna iyi gelir.
Kan dola┼č─▒m─▒n─▒ art─▒r─▒r.
Cilt tonunun e┼čitlenmesine yard─▒mc─▒ olur.

Biberiye ├ľz├╝.jpg
Allantoin.jpg

Allantoin

20’inci yüzy─▒l─▒n ba┼člar─▒nda ─░talyan, Frans─▒z ve son olarak Alman bilim adamlar─▒n─▒n çal─▒┼čmalar─▒ neticesinde ke┼čfedilmi┼č bir moleküldür.
Allantoin, bilinen bir keratolitiktir, yani hücrelerin su içeri─čini art─▒r─▒r. Ayn─▒ zamanda cildin d─▒┼č katmanlar─▒n─▒n pürüzsüzle┼čtirilmesine de yard─▒mc─▒ olur.
Keratolitik; özellikle si─čil, akne, kepek ve sedef hastal─▒─č─▒ (psoriazis) gibi cilt ve saç deri bozukluklar─▒n─▒ tedavi etmekte kullan─▒l─▒r. Keratolitik etki, koruyucu ve düzenleyici i┼člevlerini yerine getiren, cildimizin d─▒┼č tabakas─▒ epidermi güçlendirir. Stratum Korneum’da do─čal olarak bulunan çok say─▒da protein ve ya─člar─▒ (lipitler) sentezler.
Allantoin; anormal ve kal─▒n bir Stratum Korneum'u inceltmek için cildin keratiniyle etkile┼čime girer ve cildinizi pürüzsüzle┼čtirir.

Allantoin’in Faydalar─▒…
Nemlendirici: Cildin su içeri─čini artt─▒r─▒r.
Desquamation (deskuhamasyon): Derinin d─▒┼č tabakas─▒ olan stratum corneum’da do─čal yenilemeyi te┼čvik eder.
Onar─▒c─▒ etki: Yeni doku olu┼čumunu ve hücre ço─čalmas─▒n─▒ uyarma kabiliyeti ile bilinir. Hücrelerin yenilenmesini te┼čvik eder. Yara iyile┼čmesi üzerine yap─▒lan bilimsel ara┼čt─▒rmalar, nekrotik yara dokusunu temizledi─čini ve sa─čl─▒kl─▒ yeni bir dokuya yol açt─▒─č─▒n─▒ göstermi┼čtir.
─░yile┼čme: Aktif bir cilt koruyucudur ve do─čal olarak ciltlerin iyile┼čme sürecini te┼čvik eder. Küçük yaralar─▒n ve tahri┼člerin tedavisi için uygun bir bile┼čendir.
Cilt kurulu─čunu hafifletir: Hücresel yenilenmeyi te┼čvik eder, kurulu─ču önler ve hassas cildi daha esnek olmaya te┼čvik eder.
Koruma: Cildi gerçekten yumu┼čatan bir bile┼čendir. Çatlam─▒┼č, güne┼čte hasar görmü┼č cildi korur, yap─▒lan çal─▒┼čmalar UV kaynakl─▒ hücre hasar─▒na kar┼č─▒ korudu─čunu göstermi┼čtir.
Yat─▒┼čt─▒r─▒c─▒: Mükemmel bir yat─▒┼čt─▒r─▒c─▒ olarak kabul edilir. Bu yüzden bebek ürünlerinde bile ciltlerin tahri┼č olmamas─▒ için kullan─▒l─▒r.
Ya┼članma kar┼č─▒t─▒ – Antioksidan etki: Allantoinin topikal uygulamas─▒ ile ciltte serbest radikal aktivitenin azalt─▒lmas─▒na yard─▒mc─▒ olur.

ÔÇő

Papatya Özü

Papatya, latince ad─▒ “anthemis nobilis” olan, beyaz taç yapraklar─▒ ile de zarifli─či simgeleyen bir bitkidir. Bu de─čerli ve ┼čifal─▒ bitkinin anavatan─▒ ise Türkiye’dir. Haziran ile A─čustos aylar─▒nda toplan─▒p, kurutulmaya ba┼članan papatya, pek çok faydas─▒ ile de ┼čifa da─č─▒t─▒yor. Bilinen sakinle┼čtirici, yat─▒┼čt─▒r─▒c─▒ ve sindirim sistemini düzenleyici gibi etkilerinin yan─▒ s─▒ra cilt güzelli─činde de faydalar─▒ bulunuyor. Öyle ki, Osmanl─▒ zaman─▒nda sultanlar─▒n gülden sonra cilt güzelli─činde en s─▒k kulland─▒─č─▒ bitkilerden biri olarak gösteriliyor.


Papatyan─▒n cilde faydalar─▒;
•Ciltteki tüm lekeler ve güne┼č yan─▒klar─▒ için oldukça etkili bir tedavi sunuyor.
§ Antiseptik özelli─či sayesinde sivilce, yara ve morluklar─▒n h─▒zl─▒ca iyile┼čmesini sa─čl─▒yor.

•Cildi ölü hücrelerden temizleyen papatya, cilt renginin aç─▒lmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Bu nedenle cilt beyazlatma yöntemleri aras─▒nda s─▒kl─▒kla kullan─▒l─▒yor.
•Cildin nem dengesini koruyarak, kuruma ve çatlama gibi problemlerin önüne geçiyor.
•Mükemmel bir antioksidan kayna─č─▒ olmas─▒ sebebiyle, serbest radikallerin cilt üzerinde b─▒rakt─▒─č─▒ hasarlar─▒ önlemeye yard─▒mc─▒ oluyor.
•Cildin elastik yap─▒s─▒na faydal─▒ olan papatya, bu sayede ya┼članma belirtilerini önlüyor.
•Cildi tahri┼č edici tüm rahats─▒zl─▒klar─▒ gidermede ve cildi yat─▒┼čt─▒rmada büyük rol üstleniyor.
•Ayr─▒ca papatya suyu, tonik ┼čeklinde kullan─▒ld─▒─č─▒nda cildin an─▒nda canlanmas─▒n─▒ ve sa─čl─▒kl─▒ bir görünüme kavu┼čmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Üstelik hassas ciltler için de kullan─▒labiliyor.

Papatya.jpg
Alt─▒n Par─▒lt─▒
  • Instagram

Ôrixir Instagram Ak─▒┼č─▒

bottom of page