top of page

Cilt yaşlanmasına ilişkin en son teknoloji ve keşifleri kullanarak AR-GE çalışmaları yapan Ôrixir, sizlere kozmetikte yep yeni bir çağ sunuyor. 24 ayar saf altın ile doğada bulunan en güçlü gençleştirici etken maddeleri bir araya getirerek, eşsiz kozmetik ürünleri yarattık.

Altın Parıltı

Altın ve Güzellik

kleopatra-jpg--55754-.jpg

Tarih boyunca altın ve güzellik birlikte anılmıştır. Altın her zaman güzelliği sergilemek için kullanılmıştır. Binlerce yıldır, insan vücudunun güzelliğini iyileştirmek için tüm kültürlerde gerçek altın kullanılmıştır. Ôrixir, benzersiz cilt bakım ürünleriyle size lüksü ve güzelliği bir arada sunar. 24 ayar altın, hyaluronik asit, trehaloz, aloe vera, nikotinamid, yeşil çay, kollajen, salyangoz salgısı özü, peptid, maya özütü, gliserin özütü, scutellaria, meyan kökü özütü; Ôrixir, olağanüstü ürünler geliştirmek için bu yüksek kaliteli malzemeleri kullanır.

Binlerce yıldır insan vücudunun güzelliğini artırmak için tüm kültürler saf altını kullanılmıştır. Zamanın ve doğal ortamların yıpratıcı etkilerine rağmen, kusursuz ve saf kalması ile tarih boyunca değerli kalmayı başaran altın, en lüks doğal unsur olarak kabul edilir. Kleopatra zamanından beri cildi genç tutmak ve iyileştirmek için saf altın kullanılmıştır. Tarihçiler uzun zamandır Kleopatra'nın altın bir maske içinde uyuduğunu iddia ederler. Antik Roma'da altın, bir dizi cilt durumunu iyileştirmek için kullanmıştır. Ôrixir ürün grubu, benzersiz cilt bakım ürünleriyle size tüm bu büyülü gerçekleri doğrudan sunar.

Altın Parıltı

24 Ayar Saf Altın

3eed9d1adc0a95b9bb1408be9d3cd97f.jpg

24 Ayar Saf Altın

Ôrixir ile altının gençleştirici gücünü keşfedin. 24 ayar altın, tüm cilt türleri için, yüksek performanslı lüks bir kişisel bakım ve etkili yaşlanma önleyici tedaviler sunar. Kırışıklıkların ve pigmentasyon lekelerinin azalmasına katkı sağlar ve cildi aydınlatır. İsviçre laboratuvarlarında formulize edilen ve en son teknoloji ile el değmeden üretilen ürünlerimiz, cildinize gençliği geri kazandırmak için, saf altınla birleştirilmiş güçlü yaşlanma önleyici aktif 1. kalite bileşenler içerir.

Faydaları

Altın cildi gençleştirir ve güzelleştirir. Yaşlanmanın görünen belirtilerini engellemeye yardımcı olur ve yüzü doğal ışıltıyla kavuşturur. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Sivilce, kızarıklık ve pigmentasyon lekelerine karşı iyileştirici özelliğe sahiptir. Kolajen üretimini uyarır, cildi yeniler, sıkılaştırır ve temizler.
Ôrixir, tüm ürünlerinde %100 saf, yumuşak ve çözünebilir altın kullanır. Bu altın tüm cilt hatlarına uyum sağlar. Altın, kırışıklık, kızarıklık, pigmentasyon ve yaşlanma lekelerine karşı iyileştirici özelliklerinin yanı sıra oldukça iletken bir ısı metalidir. Cildi nazikçe ısıtır ve cildi aktive ederek besleyici, canlandırıcı ve faydalı bir etki sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Altın cildin yüzeyine ışığı çekerek ona görkemli bir ışıltı ve eşsiz lüks sonuçlar verir.

Neden 24 Ayar Saf Altın?

Saf altın sana gençliğini ve güzelliğini verir.

Client 8

Cildi gençleştirmek için altın.

Client 2

Hücreleri yenilemek için altın.

Client 3

Cildi pürüzsüzleştirmek için altın.

Client 5

Işıltılı bir cilt için altın.

Client 6

Cildi tonlamak için altın.

Client 4

Cildi canlandırmak için altın.

Client 1

Cildi güçlendirmek için altın.

Client 7

Dolgun görünüm için altın.

Eşsiz Bileşen

Altın size çok iyi gelecek.

Altın terapisinin faydaları sonsuzdur. Altın cildi gençleştirir ve güzelleştirir. Yaşlanmanın görünen belirtilerini engellemeye yardımcı olur. Yüze ve dekolte bölgesine doğal bir parlaklık vererek ışıltı katar. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, sivilce, kızarıklık ve pigmentasyon lekelerine karşı iyileştiricidir. Altın ayrıca cildi yenileyen, sıkılaştıran ve temizleyen kolajen üretimini uyarma özelliğine de sahiptir. Kullandığımız saf altın, çözünebilen mutlak inceliğe sahiptir, cildin kıvrımlarına daha iyi uyum sağlamak için diğer aktif bileşenlerle birlikte hareket eder. Saf altın, nanometre ölçeğinde mikronize edilir, böylece cildin korneum tabakasının altına nüfuz eder. Saf altın yüksek derecede ısı iletken bir metal olduğundan, görkemli bir ışıltı, canlanmış bir görünüm ve "eşsiz lüks" sonuçlar için cildin yüzeyine ısı çeker. Saf altın, cildi nazikçe ısıtır ve cildi aktive ederek besleyici, canlandırıcı ve yenileyici bir etki sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Altın cildin yüzeyine ışığı çekerek cilde görkemli bir ışıltı ve eşsiz lüks sonuçlar katar.

•Bazal hücreleri aktive eden altın cildin yenilenme hızını artırarak ince kırışıklıklar, çizgiler, izler gibi cilt dokusunu bozan detayların giderilmesini destekler.

•Altın, melanin üretimini dengeleyerek cilt tonundaki eşitsizliği giderir.

•Ciltteki hücreleri, sinirleri ve damarları uyaran altın, kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı, kaliteli ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

•Altın aynı zamanda güçlü bir antioksidan. UV ışınları, kirlilik gibi çevresel etkenlerden dolayı ortaya çıkan ve cilde zarar veren serbest radikallere karşı cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi korur.

  • Siyah Instagram Simge
Gold Woman.png

•Belli bir yaştan sonra ciltteki kolajen ve elastin üretim hızı azaldığı için sarkmalar ve kırışıklıklar daha kolay ortaya çıkıyor. Altın, ciltteki bu yapıtaşlarının parçalanmasını azaltarak yaşlanma belirtilerinin oluşumunu geciktirir.

•Altında bulunan iyonlar hücrelerin metabolik faaliyetlerini hızlandırarak cildi canlandırıyor ve cilt yüzeyinin yumuşamasını sağlar.

•Hücre aktivitelerini tetikleyip kan dolaşımını hızlandıran ve hücrelere daha çok oksijen gitmesini sağlayan altın, böylece inflamasyonun da ciltten atılmasını sağlar. 

•Anti bakteriyel özelliğe de sahip olan bu element cilt dokusunun düzelmesine, aknelerin giderilmesine ve genel olarak daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

  • Siyah YouTube Simgesi
Doğal güzellik

It makes you privileged

İletişime Geçin

Excelsiorlaan 31, 1930 Zaventem (Brussels) - Belgium

(+32) 2 411 69 96

Altın Parıltı
  • Instagram

Ôrixir Instagram Akışı

bottom of page