top of page

Cilt yaşlanmasına ilişkin en son teknoloji ve keşifleri kullanarak AR-GE çalışmaları yapan Ôrixir, sizlere kozmetikte yep yeni bir çağ sunuyor. 24 ayar saf altın ile doğada bulunan en güçlü gençleştirici etken maddeleri bir araya getirerek, eşsiz kozmetik ürünleri yarattık.

Altın Parıltı

Güzelliğin ve Sonsuzluğun Sembolü

A003_C012_0101ZX.0000102.jpg

Altın ve güzellik her zaman bir arada anılmıştır ve birbirini tamamlayan iki kelimedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, tasarladığımız şık ve lüks takılar ile, şıklığınıza şıklık kattık.
Bugün ise, güzelliğin ve sonsuzluğun sembolü olan altından ilham alarak, uzun süredir Ar-ge çalışmalarına devam ettiğimiz ve İsviçre laboratuvarlarında formülüze edilen, 24 ayar saf altın içerikli lüks kozmetik ürünlerimiz ile güzelliğinize güzellik katmayı hedefliyoruz.

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler ile bu tarihi keşif Ôrixir tarafından modernize edildi ve size eşsiz buluşlar sunuyor.

Üstelik artık cilt bakımında saf altın kullanmak için kraliçe olmanız gerekmiyor.

Sadece aksesuar değil, cilt bakım koleksiyonunuzda altın eklemenin tam zamanı. 

Altın Parıltı

Güzelliğin ve Sonsuzluğun Sırrı!

20ae24f1e7287a2abf0af865c11ce1e3.jpg

24k Altın

Asırlardır değişmeyen tek değer.

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanıyor.
 

Altının ışıltısını ve bitmek bilmeyen enerjisini ilk keşfeden ve geceleri altın maskeyle uyuyan Cleopatra, kuşkusuz bu değerli madenin faydalarını o zamanlardan fark etmişti.
 

 

Cilde temas ettiğinde o bölgenin kan dolaşımını arttıran altın, hücre yenilenme sürecini artırarak gençleşmeyi başlatıyor. Hücrelerimizde bulunan iyonların, altının etkisiyle aktif hale geldiği ve yaşa bağlı olarak oluşan hücreler arası deformasyonlarda bağlantıların yeniden yapılandırılmasına da yardımcı olduğu saptanmıştır.

a92b999bd80b622eb71d16b0652ff053_edited.
Altın Parıltı

Göz alıcı rengi ve yumuşak yapısı ile eşsiz bir element olan altın, doğada %100 saf bir halde olmasa da buna yakın bir değer olan %99,99 değerinde saflıkta bulunuyor. Altına en fazla karıştırılan elementler arasında bakır, gümüş, nikel ve çinko geliyor. Bu elementlerin altınla karıştırılması neticesinde ortaya daha dayanıklı bir alaşım çıkıyor. Öte yandan altınla karıştırılan elementlerin cinsi ve miktarına göre alaşımda renk ve ayar değişimleri oluşuyor.

 

Altın ayarı, altın saflık oranı anlamına gelmektedir. %100 saf altın, 24 ayar olarak ifade edilmektedir. Doğada bulunan altın, %100 saflıkta değildir ve binde 999,9 saflıktadır. 22 ayar altın, %91,6 oranında saf altın barındırırken, 18 ayar altında %75 oranında, 14 ayar altında ise %58,3 oranında saf altın vardır.

 

24 ayar altın çok yumuşaktır. Altın madeni yumuşak, kolayca eğilip bükülebilen bir madendir. Bu nedenle kuyumculukta kullanıma elverişli değildir. Altının içindeki altın oranı düştükçe sertlik artar ve altın işlenebilir hale getirilerek mücevheratlar oluşturulur. 

Tarih boyunca saf altın hiçbir metal ile kimyasal etkileşime girerek yapısının bozulmasına izin vermemiştir. Ôrixir, saf altının bu eşsiz özelliğini kullanarak, size eşsiz güzellik ve gençlik tedavileri sunuyor.

Altın Parıltı
3eed9d1adc0a95b9bb1408be9d3cd97f.jpg

24 Ayar Saf Altın

Ôrixir ile altının gençleştirici gücünü keşfedin. 24 ayar altın, tüm cilt türleri için, yüksek performanslı lüks bir kişisel bakım ve etkili yaşlanma önleyici tedaviler sunar. Kırışıklıkların ve pigmentasyon lekelerinin azalmasına katkı sağlar ve cildi aydınlatır. İsviçre laboratuvarlarında formulize edilen ve en son teknoloji ile el değmeden üretilen ürünlerimiz, cildinize gençliği geri kazandırmak için, saf altınla birleştirilmiş güçlü yaşlanma önleyici aktif 1. kalite bileşenler içerir.

Faydaları

Altın cildi gençleştirir ve güzelleştirir. Yaşlanmanın görünen belirtilerini engellemeye yardımcı olur ve yüzü doğal ışıltıyla kavuşturur. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Sivilce, kızarıklık ve pigmentasyon lekelerine karşı iyileştirici özelliğe sahiptir. Kolajen üretimini uyarır, cildi yeniler, sıkılaştırır ve temizler.
Ôrixir, tüm ürünlerinde %100 saf, yumuşak ve çözünebilir altın kullanır. Bu altın tüm cilt hatlarına uyum sağlar. Altın, kırışıklık, kızarıklık, pigmentasyon ve yaşlanma lekelerine karşı iyileştirici özelliklerinin yanı sıra oldukça iletken bir ısı metalidir. Cildi nazikçe ısıtır ve cildi aktive ederek besleyici, canlandırıcı ve faydalı bir etki sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Altın cildin yüzeyine ışığı çekerek ona görkemli bir ışıltı ve eşsiz lüks sonuçlar verir.

Altın Parıltı

It makes you privileged!

İnsan vücudunun koruyucusu ve estetik açıdan önemli bir parçası olan cildin yapısında zaman içerisinde çeşitli olumsuz değişiklikler meydana geliyor.

İleri yaş, güneş ışınları, mevsimsel değişimler, hava kirliliği, yorgunluk, uykusuzluk, stres, sağlıksız beslenme, alkol, sigara tüketimi ve genetik faktörlere bağlı olarak yapısında meydana gelen değişikliklerle cilt, diğer organlardan daha hızlı yaşlanıyor. Ciltte yaşlanma etkilerine bağlı olarak kırışıklık, elastikiyet ve nem kaybı ile birlikte lekeler de oluşuyor. Yaşlanma ve çevresel faktörlere bağlı olarak, ciltte ortaya çıkan sorunların tedavisi sonucunda sağlıklı ve genç bir görünüm elde etmeniz için, 24 ayar saf altın içeren cilt bakim ürünlerimizi geliştirdik.

Kendine güvenen kadın

Cildi Pürüzsüzleştirir

Bazal hücreleri aktive eden altın cildin yenilenme hızını artırarak ince kırışıklıklar, çizgiler, izler gibi cilt dokusunu bozan detayların giderilmesini destekliyor.

Doğal güzellik

Renk Eşitsizliğini Giderir

Yaşın ilerlemesi, güneş ışınlarına fazla maruz kalma gibi nedenlerle ciltteki melanin üretimi artabiliyor ve lekeler oluşabiliyor. Altın bu pigmentin üretimini dengeleyerek cilt tonundaki eşitsizliği gideriyor.

Altın Göz

Cildi Aydınlatır

Ciltteki hücreleri, sinirleri ve damarları uyaran bu içerik kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı, kaliteli ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Gua Sha Massage

Kolajen ve Elastin Stoğunu Destekler

Belli bir yaştan sonra ciltteki kolajen ve elastin üretim hızı azaldığı için sarkmalar ve kırışıklıklar daha kolay ortaya çıkıyor. Altın, ciltteki bu yapıtaşlarının parçalanmasını azaltarak yaşlanma belirtilerinin oluşumunu geciktiriyor.

Gevşek Curls ile Cazip Kız

İnflamasyonu Azaltır

Hücre aktivitelerini tetikleyip kan dolaşımını hızlandıran ve hücrelere daha çok oksijen gitmesini sağlayan altın, inflamasyonun ciltten atılmasını sağlıyor. Aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe de sahip olan bu element cilt dokusunun düzelmesine, aknelerin giderilmesine ve genel olarak daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Afro Güzellik

Cildi Korur

Altın aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. UV ışınları, kirlilik gibi çevresel etmenlerden dolayı ortaya çıkan ve cilde zarar veren serbest radikallere karşı cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi koruyor.

Çiller ile ilgili Güzel Kız

Kuru Cildi Yumuşatır

Kuru bir dokunuşa sahip cildiniz varsa altın cilt bakımı aradığınız çözüm olabilir. Altında bulunan iyonlar hücrelerin metabolik faaliyetlerini hızlandırarak cildi canlandırıyor ve cilt yüzeyinin yumuşamasını sağlıyor.

Gülen Kadın

Cilt Hücrelerini Yeniler

Cilde derinlemesine etki eden saf altın, deri altında biriken ağır metal ve kir kalıntılarını deri dışına atar, kan akışını hızlandırır, cilt altındaki oksijen miktarını artırır ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Böylece cilt içten dışa yenilenir ve gençleşir.

Altın Parıltı

It makes you privileged!

Eşsiz Bileşen

Altın size çok iyi gelecek.

Altın terapisinin faydaları sonsuzdur. Altın cildi gençleştirir ve güzelleştirir. Yaşlanmanın görünen belirtilerini engellemeye yardımcı olur. Yüze ve dekolte bölgesine doğal bir parlaklık vererek ışıltı katar. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, sivilce, kızarıklık ve pigmentasyon lekelerine karşı iyileştiricidir. Altın ayrıca cildi yenileyen, sıkılaştıran ve temizleyen kolajen üretimini uyarma özelliğine de sahiptir. Kullandığımız saf altın, çözünebilen mutlak inceliğe sahiptir, cildin kıvrımlarına daha iyi uyum sağlamak için diğer aktif bileşenlerle birlikte hareket eder. Saf altın, nanometre ölçeğinde mikronize edilir, böylece cildin korneum tabakasının altına nüfuz eder. Saf altın yüksek derecede ısı iletken bir metal olduğundan, görkemli bir ışıltı, canlanmış bir görünüm ve "eşsiz lüks" sonuçlar için cildin yüzeyine ısı çeker. Saf altın, cildi nazikçe ısıtır ve cildi aktive ederek besleyici, canlandırıcı ve yenileyici bir etki sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Altın cildin yüzeyine ışığı çekerek cilde görkemli bir ışıltı ve eşsiz lüks sonuçlar katar.

Altın Parıltı

It makes you privileged!

Neden 24 Ayar Saf Altın?

Saf altın sana gençliğini ve güzelliğini verir.

Client 8

Cildi gençleştirmek için Ôrixir.

Client 2

Hücreleri yenilemek için Ôrixir.

Client 3

Cildi pürüzsüzleştirmek için Ôrixir.

Client 5

Işıltılı bir cilt için Ôrixir.

Client 6

Cildi tonlamak için Ôrixir.

Client 4

Cildi canlandırmak için Ôrixir.

Client 1

Cildi güçlendirmek için Ôrixir.

Client 7

Dolgun görünüm için Ôrixir.

•Bazal hücreleri aktive eden altın cildin yenilenme hızını artırarak ince kırışıklıklar, çizgiler, izler gibi cilt dokusunu bozan detayların giderilmesini destekler.

•Altın, melanin üretimini dengeleyerek cilt tonundaki eşitsizliği giderir.

•Ciltteki hücreleri, sinirleri ve damarları uyaran altın, kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı, kaliteli ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

•Altın aynı zamanda güçlü bir antioksidan. UV ışınları, kirlilik gibi çevresel etkenlerden dolayı ortaya çıkan ve cilde zarar veren serbest radikallere karşı cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi korur.

  • Siyah Instagram Simge
Gold Woman.png

•Belli bir yaştan sonra ciltteki kolajen ve elastin üretim hızı azaldığı için sarkmalar ve kırışıklıklar daha kolay ortaya çıkıyor. Altın, ciltteki bu yapıtaşlarının parçalanmasını azaltarak yaşlanma belirtilerinin oluşumunu geciktirir.

•Altında bulunan iyonlar hücrelerin metabolik faaliyetlerini hızlandırarak cildi canlandırıyor ve cilt yüzeyinin yumuşamasını sağlar.

•Hücre aktivitelerini tetikleyip kan dolaşımını hızlandıran ve hücrelere daha çok oksijen gitmesini sağlayan altın, böylece inflamasyonun da ciltten atılmasını sağlar. 

•Anti bakteriyel özelliğe de sahip olan bu element cilt dokusunun düzelmesine, aknelerin giderilmesine ve genel olarak daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

  • Siyah YouTube Simgesi
Doğal güzellik
Altın Parıltı
  • Instagram

Ôrixir Instagram Akışı

bottom of page